WYSOKIEJ JAKOŚCI ARTYKUŁY LAKIERNICZE

Marka 4CR to połączenie wieloletniego doświadczenie na międzynarodowym rynku usług lakierniczych, a także pasji do motoryzacji. Dzięki temu mogliśmy właściwie dopasować ofertę artykułów lakierniczych do zapotrzebowania Klientów, co przełożyło się na niezwykle szybkie dotarcie do szerokiej grupy odbiorców naszych produktów. Dzięki temu już w rok po powstaniu firmy marka 4CR zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku. Błyskotliwe wejście na rynek niemiecki zachęciło firmę do ekspansji na inne kraje. To wszystko sprawia, że dzisiaj produkty 4CR są dostępne w ponad 65 państwach na całym świecie, co świadczy to wysokiej jakości naszego asortymentu.

Na Polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, dzięki czemu dobrze poznaliśmy wymagania Klientów, dla których stale rozwijamy naszą ofertę i jakość oferowanych produktów.

Poznanie specyfiki rynku materiałów lakierniczych pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę obejmującą m.in.: lakiery bezbarwne, szpachle soft, taśmy maskujące, papiery ścierne do lakiernictwa i inne produkty, które w łatwy i prosty sposób pozwolą przeprowadzić proces naprawy lakierniczej.

Nieprzerwanie kontrolujemy jakość naszych produktów oraz analizujemy informacje płynące od klientów i obsługujących ich dystrybutorów. Pozwala to nam na szybką reakcję i rozwój naszych produktów w kierunku, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.

Nasza siedziba mieści się w centralnej części Polski, dzięki czemu możemy dać naszym Klientom gwarancję, że zamówione produkty otrzymają zawsze na czas.

Ponieważ chcemy tworzyć produkty, których potrzebują nasi Klienci to z radością przyjmujemy wszystkie sugestie, pomysły i wsłuchujemy się w potrzeby produktowe naszych Klientów. Dzięki temu możemy stale poszerzać asortyment produktów. W trosce o wysoką jakość, przed wprowadzeniem na rynek, nowe produkty są szczegółowo testowane przez specjalistów z działu technicznego. Precyzyjne projektowanie oferty m.in.: lakierów bezbarwnych, szpachli soft i taśm maskujących, pozwala nam zachować wiodącą pozycję – jako zaufanego producenta materiałów do napraw blach-lak.

Idea przyświecająca firmie 4CR to NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE